השינוי הנכון עבורך

נשמח ללוות אותך בדרך לשינוי שעליו את חולמת.

באמצעות מכשור חדשני ומהפכני, ובחירת טיפול המתאימה אישית עבורך.

תא לחץ

תא לחץ

הטיפול בחמצן מהווה שיטה מוכחת לשיפור התפקוד הכללי של הגוף.

הוא מבוסס על מחקרים רבים אשר מצביעים על העובדה שלחץ האוויר מייצר סירקולציה טבעית מזורזת במחזור הדם.
התוצאה באה לידי ביטוי בשיפור כללי של תפקוד כל המערכות בגוף ומאידך, גם בשיפור איכות החיים של המטופל.

 

מהו טיפול בתא לחץ?

הטיפול בחמצן מוכר בעולם הרפואה כבר לא מעט שנים. כבר בשנות ה 60 המאוחרות התבצעו טיפולים המבוססים על הגברת ריכוז החמצן בדם. זרימת דם חופשייה יותר בגוף מאפשרת תהליכי החלמה טבעיים מהירים יותר ואת חידוש הרקמות באופן טבעי לחלוטין. הטיפול בתא לחץ נחשב לתהליך פרה רפואי המקל משמעותית על תופעות שונות(בינהן תפקוד קוגנטיבי ,זכרון,בעיות שינה וכו'.

יתרונות נוספים של הטיפול בחמצן מגיע גם בתחום הטיפולים הקוסמטיים, התהליך מהווה שלב חיוני העובדה שזרימת דם תקינה מונעת תהליכי הזדקנות מוקדמים היא ברורה לכל גורם מקצועי בתחום , מה גם שהחמצן תורם משמעותית לחידוש התאים אשר משפיע באופן ניכר גם על בריאות העור. כמו כן, הטיפול יעיל גם בחיזוק המערכת החיסונית של הגוף וסילוק רעלים באופן טבעי. הטיפול הוכח כמועיל גם במצבים נפשיים של דיכאון, מתח וחרדה וכמו כן, גם במצבים שבהם טעון שיפור ברמה הקוגניטיבית אצל המטופל.

מדובר על טיפול בטוח לחלוטין שאינו מוגבל לגיל מסוים.
כמו כן, הטיפול אינו מלווה בתופעות לוואי כלשהן. היתרונות של התהליך הם מובהקים. מדובר על טיפול יעיל בהחלט ומוכח מחקרית על ידי גורמים מומחים מסביב לעולם.

איך זה עובד?

תא הלחץ המשוכלל אצלנו בקליניקה מכיל חמצן בריכוז גבוה.
כאשר המטופל שוהה בתא הלחץ הוא למעשה מאפשר לחמצן לחדור לעור שלו וכתוצאה מכך הדם והרקמות מתחילות בתהליך סירקולציה מזורז אשר תורם גם לשיפור הרמה האנרגטית בגוף ומניעת בעיות שינה ועייפות כרונית. מדובר על תהליך מאוד פשוט וקל שאינו כרוך בכאבים, או בפרוצדורות מורכבות. לאחר הטיפול רמת החמצן הנישאת בדם מוגברת משמעותית וכתוצאה מכך זרימת הדם לכל חלקי הגוף משתפרת . 

 

תא לחץ – הינו מכשיר מכני מאפשר שהיית אדם בתוכו ומגיע בגדלים שונים .

תא חמצן יתרונות – לתוך תא הלחץ מוזרם חמצן דחוס. המערכות שנמצאות בו מאפשרות להעלות את הלחץ הסביבתי השרוי בו עד לרמה של 98% חמצן

וכאשר אדם נושם חמצן ברמה הגבוהה מלחץ האטמוספירה, החמצן מתמוסס בדם בצורה טובה יותר, וכך כמות החמצן הנישאת בדם המגיעה לרקמות הגוף עולה לרמות של עד פי 20.
טיפולים אפשריים: -פציעות ספורט , חרדה ,הפרעות קשב ,בעיות שינה,שיקום פציעות ספורט ,אנטי אייגינג , הצערת העור (זרמת דם מוגברת לתאי העור) ,פצעי סכרת , הפחתת בצקות,שיפור הזיכרון ופעולות קוגנטיביות , תסמיני פוסט קורונה

יעיל לטיפול ב:

עייפות כרונית

סטרס וחרדה

אנטיאייג'ינג

שיפור הזיכרון

פוסט קורונה

זמינות מירבית

ניסיון עשיר ומוכח

התמדה וחריצות

יחס אישי ואנושי

חדשנות טכנולוגית

מכשור בטוח ומוגן

זמינות מירבית
ניסיון עשיר ומוכח
התמדה וחריצות
יחס אישי ואנושי
חדשנות טכנולוגית
מכשור בטוח ומוגן

טיפול בתא לחץ

בשנים האחרונות אנחנו רואים התקדמות חסרת תקדים באופן בו הטכנולוגיה מאפשרת לנו להגיע לתוצאות מצויינות בקליניקה. היום אנחנו מבינות ומבינים כמה דברים בנוגע לקוסמטיקה. ראשית, משום שתוכלת החיים עולה כל הזמן ובכל זאת, הגוף מזדקן מהר ממה שנדמה לנו, הרי שעלינו לתת לבעיה הזו פתרון. טיפולים שונים מסדרות אנטי אייג'ינג הן כבר כמעט חלק אינטגרלי מחייה של כל אישה. שנית, לאורך השנים האחרונות, לא מעט לקוחות, רוצות להגיע לתוצאות מצויינות אך בלי לעבור טיפול פולשני. זריקות, ניתוחים כירורגיים וכן הלאה, אלו כבר לא הפתרונות היחידים עבורנו. טיפול בתא חמצן זה טיפול חדשני, המאפשר ללקוחות שלנו ליהנות מהתחדשות תאי העור, ממיצוק העור ומיתרונות בריאותיים נוספים. רוצות לשמוע עוד על השינויים בעידן החדש? אנחנו כאן.
לחץ כאן

מה זה טיפול בתא חמצן ומה היתרונות שלו

בעבר, טיפול בתא חמצן שימש לטיפול במקרי חירום רפואיים בלבד. אבל, בשנים האחרונות, התברר כי השימוש בטכנולוגיה הזו יכולה לעודד חידוש תאים ומיצוק של העור. נתחיל בהסבר פשוט על אופי התהליך. במהלך הטיפול, הלקוחה יושבת בתא מיוחד, כאשר מסיכת חמצן מחוברת אליה ומאפשרת לה לנשום. לא מדובר על בלון חמצן רגיל, המדמה את האוויר אותו אנחנו נושמות בחוץ. אלא, מדובר על חמצן רווי, אשר ההשפעות שלו על הגוף חסרות תקדים. בין היתר, שאיפה של חמצן נקי תורמת להתחדשות של מערכות שונות בגוף. יש מי שמעידות כי שאיפה של חמצן באופן הזה משפרת את המצב הנפשי. התמוססות החמצן בדם כמובן מסייעת לתהליך הטיפול הקוסמטי. שכן, אנחנו נראה התחדשות תאים מהירה יותר, מיצוק של העור ועל הגמישות שלו.
לחץ כאן

את הטיפול אנחנו מתאימות לכל אחת באופן אישי

אמנם, אנחנו מדברות על טיפול חדשני, אבל אנחנו לא מקלות ראש בכל הנוגע לביטחון של הלקוחות שלנו. את הטיפול אנחנו מבצעות בתחומי הקליניקה, תוך התאמה של המכשיר לכל לקוחה באופן אישי. לפני הטיפול תידרשו לתת הצהרת בריאות ולעדכן אותנו במידה ויש עניין רפואי הדורש מאיתנו להתייחס אליו. קליניקת New U היא קליניקה מתקדמת לטיפולים קוסמטיים. בואי, הצטרפי למשפחה שלנו.
לחץ כאן

תא לחץ פרטי

כל אחת רוצה להישאר יפה לנצח. היום, יותר מתמיד, המודעות לאסתטיקה מלווה נשים וגברים בכל רחבי העולם. אנחנו מציעים לך ליהנות מטיפול בתוך תא לחץ פרטי, כדי לאפשר לך ליהנות מהתחדשות תאי העור, מחידוש מערכות הגוף ומעצמך החדשה. רוצה לשמוע עוד? אנחנו פה כדי להסביר לך הכל. לאורך השנים, העור חשוף לאינספור רעלים ומזיקים שונים. בין היתר, תזונה לקויה, מחסור בפעילות ספורטיבית, עישון ואפילו ההתנהלות בעיר סואנת, מלאה כלי רכב, הרי שאלו עלולים להוביל לפגמים בעור. קמטים, פיגמנטיה ועוד, אלו לא רק תוצאות של זקנה, אלא, אלו נגרמים גם כהשלכות של אורח החיים אותו אתן מנהלות. אבל, אל דאגה, יש מה לעשות. תא לחץ פרטי הוא חדר אטום, בתוכו הלקוחה יושבת שעה שחמצן רווי נכנס אליה לריאות בזכות מסכת חמצן ייחודית. החדירה הזו של חמצן נקי לריאות, מאפשרת לגוף להתחדש, להיפטר מרעלים לא רצויים וכך, העור הופך גמיש, בריא, מלא ברק ויתרה מכך, לקוחות רבות מדווחות כי התחושה הכללית משתפרת גם היא, כתוצאה מהטיפול הזה.
לחץ כאן

איך תא לחץ פרטי יכול לטפל בפגמי עור

התפקיד שלנו זה להביא לך את הטוב ביותר, כל פעם מחדש. אנחנו רוצות להביא אלייך את הטכנולוגיה החדשה בתחום הקוסמטיקה. בעידן בו הטכנולוגיה מסייעת לנו בכל כך הרבה מישורים, הרי שאנחנו מחזיקות בתפקיד חשוב לא פחות, זה הניסיון להביא לך לא פחות מאשר הטוב ביותר. אגב, טיפול בקליניקה זה לא רק משהו שאת צריכה לעשות כי, 'צריך'. אלא, אנחנו רואות את כל זמן השהות שלך במרפאה בתור הזדמנות לתת לך קצת להתפנק. ממילא, את כל היום פועלת עבור אחרים, לא הגיע הזמן שמשהו יחשוב עלייך ועל הצרכים שלך? אנחנו כאן בדיוק בשביל זה. אנחנו, קליניקת New U , מגייסות צוות עובדות מסור ומקצועי, אשר ילווה אותך לאורך תהליך הטיפול. לאורך כל הדרך, אנחנו פועלות באופן מקצועי, כדי לשמור עלייך וכדי להביא לתוצאות מצויינות, כל פעם מחדש. דברי איתנו ונעזור לך בשמחה! זה הזמן שלך להתחדש. פשוט, צרי איתנו קשר ואנחנו נהיה שם עבורך.
לחץ כאן

טיפול בתא חמצן

העידן החדש מביא איתו התפתחות טכנולוגית חסרת תקדים. כדי שנוכל לתת את המענה המקצועי ההולם את רוח התקופה, אנחנו, בתור קליניקה מתקדמת לקוסמטיקה, חייבות להביא לכם את הטוב ביותר, בכל פעם מחדש. המילה האחרונה בעולם הטיפולים הקומסטיים, נכון להיום, זה טיפול תא לחץ. מדובר על טיפול חדשני ויוצא דופן, המאפשר לנו להגיע לתוצאות נהדרות לא רק עבור בריאות העור, אלא, גם כדי לרפא את הנפש. מעוניינים לשמוע עוד? אנחנו כאן כדי לספק לכם את כל הפרטים.
לחץ כאן

מה זה טיפול תא לחץ ואיך הוא מתבצע

במהלך הטיפול, הלקוחות יושבים בתוך תא סגור, בעוד שמסכת חמצן מחוברת אליהם וכל שהם צריכים לעשות זה לנשום את החמצן הרווי שנכנס ברגעים הללו ותורם להתחדשות מערכות הגוף ותאי העור. טיפול תא לחץ למעשה מזרים חמצן נקי לגוף, המביא להשפעות מרחיקות לכת. בין היתר, החמצן מסייע לגוף להתנקות מרעלים ורדיקלים חופשיים. תהליך הניקוי הגופני תורם להיווצרות עור צעיר יותר, גמיש ומלא חיים. טיפול תא לחץ לא עוזר רק במישור הקוסמטי. אלא, נשימה מבוקרת של חמצן רווי תורמת לבריאות הגוף והנפש. מסייעת לכם לשמור על גוף בריא, חיוני וכזה שיאפשר לכם להרגיש טוב באמת.
לחץ כאן

אנחנו עושות את העבודה שלנו במקצועיות ורגישות

התפקיד שלנו זה להתאים את הטיפולים המתקדמים ביותר לכל לקוח באופן אישי. אנחנו עושות הכל כדי להצליח ולאבחן את הצרכים שלכן בתבונה, מתוך כך, לצאת לדרך עם מטרות ויעדים מוגדרים מראש. משום שהמיכשור בו אנחנו משתמשות הוא מיכשור מתקדם וחדשני, אנחנו לא מוותרות על גיוס צוות עובדות מצויין. אצלנו תקבלו לא פחות מהטוב ביותר, בכל פעם מחדש. אנחנו New U רואות בטיפול קוסמטי את ההזדמנות שלכם לקחת רגע לעצמכם. הרי אתם תמיד שם עבור כולם ומתי יש לכם זמן לנשום עמוק ולעשות את הטוב ביותר עבורכם. אנחנו מזמינות אתכם ליהנות מהחוויה הכוללת, משירות אדיב ומכמה שעות של שקט פנימי וחיצוני. מזמינות אותך ליצור איתנו קשר עוד היום כדי שנוכל להתאים לך את הטיפול המושלם עבורך.
לחץ כאן
הקודם
הבא
דילוג לתוכן