השינוי הנכון עבורך

נשמח ללוות אותך בדרך לשינוי שעליו את חולמת.

באמצעות מכשור חדשני ומהפכני, ובחירת טיפול המתאימה אישית עבורך.

הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר

מכשיר PHOTON ICE GOLD הינו מכשיר המאפשר טיפול הסרת שיער בלייזר המאופיין במספר יתרונות מובהקים: בטיחות, אפקטיביות מירבית לכל סוגי העור וכל סוגי השיער (גם פלומתי )עם תוצאות מהירות במיוחד. התהליך הטיפולי באמצעות מכשיר Photon Gold כולל את חימום שורש השערה בדרגות עומק שונות, באופן מבוקר ומדויק להפליא. שיטת פעולה זו, מאפשרת תוצאות טובות יותר.
באמצעות המכשיר, אנו מטפלים אינטנסיבית בשורש השערה בשיטת הסופר קולינג אשר תורמת משמעותית לפרודוקטיביות של התהליך.

כמה מילים על טכנולוגיית Super Cooling

כאשר מבצעים הסרת שיער בלייזר חשוב להגן על העור מפני נזקים משניים. הטכנולוגיה החדשנית אמנם מאפשרת טיפול מאוד אינטנסיבי ואפקטיבי של הסרת שיער בלייזר.
אך יחד עם זאת, חשוב שהתהליך יהיה בטיחותי וסופר מדויק. טכנולוגיית Super Cooling מאפשרת פתרון עוצמתי ויעיל לטיפול בשורש השערה תוך כדי הגנה מירבית על רקמת העור מפני נגעים.

היתרונות של השיטה

בניגוד לשיטות אחרות שלא מספקות פתרון אפקטיבי לבעלי עור כהה, השירות שאנו מציעים ללקוחות מתאים לכל סוגי העור. כמו כן, הטיפול מתאים לכל האזורים בגוף. במכשיר הלייזר אנו מבצעים טיפול ממוקד של 20 פולסים בשניה.
חשוב לנו להיות מסונכרנים עם הקדמה הטכנולוגית בתחום. לכן, אנו מציעים ללקוחותינו את הפתרון החדשני ביותר המספק את התוצאה המובטחת והמהירה ביותר.

 

ידית הקרח

ללא כאב

מתאים לכל סוגי העור

מתאים לכל גיל

לכל סוגי השיער

זמינות מירבית

ניסיון עשיר ומוכח

התמדה וחריצות

יחס אישי ואנושי

חדשנות טכנולוגית

מכשור בטוח ומוגן

זמינות מירבית
ניסיון עשיר ומוכח
התמדה וחריצות
יחס אישי ואנושי
חדשנות טכנולוגית
מכשור בטוח ומוגן

לייזר להסרת שיער

המאמר הבא נועד לתת לכם ולכן את המענה הרחב ביותר, בנוגע לעבודה עם לייזר להסרת שיער. הרי, אתם ואתן ממש לא הראשונים לחפש טכניקה שתאפשר להיפתר מהשיער הסורר אחת ולתמיד. אמנם, השוק מוצף באינספור מכשירים להסרת שיער, בין אם באופן חד פעמי ובין אם לצמיתות. אבל, אנחנו מאמינים כי השימוש במכשיר כמו לייזר להסרת שיער, צריך להיעשות בצורה מקצועית, על מנת שתוכלו ליהנות מהתוצאות הטובות ביותר. אז, אם אתן או אתם סובלות וסובלים משיערות גוף בהן אינכם מעוניינים, אנחנו כאן כדי לעזור.
לחץ כאן

היום שימוש במכשיר לייזר להסרת שיער זה לא טאבו

לכל אחד או אחת יש יחסים לא פתורים עם הגוף. הרי בעידן בו למימד הויזואלי יש תפקיד כל כך דרמטי בחיים שלנו, אנחנו לא יכולים להתעלם מהאופן בו אנחנו נראים. אגב, זה נכון כי לכל אחד ואחת יש גוף מיוחד ושונה ויופי או אסתטיקה אלו שאלות של הגדרה, זה נכון שיופי חיצוני הוא לא הכל וחשוב לעשות עבודה פנימית, הרי אתם אלו שצריכים להביט במראה ולאהוב את עצמכם, לא אף אחד אחר. אבל, למרות כל האמירות החשובות הללו, אין זה אומר כי אתם ואתן לא יכולים ליהנות מהפיתוחים הטכנולוגיים אשר יאפשרו לכם לטפל בגוף שלכם ולהגיע לתוצאות מצויינות בעיניכם. שימוש במכשיר לייזר להסרת שיער זה כבר לא משהו שצריך להתבייש בו. זו הדרך שלכם להוריד שיער גוף המפריע לכם להרגיש בנוח עם הגוף שלכם, להפסיק להרגיש לא נעים בים או בבריכה, ביחסים אינטימיים ואפילו, בניכם לבין עצמכם.
לחץ כאן

אז איך הטכנולוגיה עונה על הצורך

הטכניקה המתבססת על לייזר להסרת שיער, נועדה למנוע צמיחה של שיער חדש לצמיתות. בניגוד לתכשירים אחרים, כמו שעווה או סכין גילוח, הדורשים מכם לחזור ולהוריד את השיער שוב ושוב, הרי שבמקרה הזה, מדובר על סדרה של טיפולים, אשר פותרים את הבעיה אחת ולתמיד. קרן הלייזר במכשיר, פוגעת בשורש השיערה ומונעת ממנה לצמוח שוב. כמובן, אנחנו, בקליניקה New U עובדים עם מכשיר בטכנולוגיה ייחודית, בטוחה לשימוש וכזו העומד בתו התקן המחמיר של משרד הבריאות הישראלי. אנחנו מתאימים את הטיפול לכל אחד מהפציינטים, כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר. דברו איתנו ונשמח לעזור.
לחץ כאן
הקודם
הבא
דילוג לתוכן